Садова сітка


Садові сітки - універсальний матеріал для дачної ділянки

За допомогою садової сітки на дачі можна вирішити безліч проблем:

 • Служить вертикальною опорою для в’юнких рослин.
 • Захищає дерева і кущі від птахів, проникнення кротів.
 • Використовують для обладнання вольєрів для домашніх тварин і птахів.
 • Застосовують для захисту саджанців, квітів, огорожі грядок, клумб і т. інше.

Зелену садову сітку виготовляють із екологічно чистого пластику на сучасному обладнанні з поліпропілену. Вона не така товста і міцна, як сітка-рабиця, яку використовують для парканів і будівельних робіт, але має чимало переваг.

Переваги садової сітки

 1. Зроблена з безпечних для здоров'я, екологічно-чистих матеріалів.
 2. Стійко переносить перепади температури.
 3. Не іржавіє і не гниє.
 4. Має невелику вагу. Її зручно переносити, використовувати і зберігати.
 5. Тривалий термін експлуатації.
 6. Невисока вартість.
 7. Простий догляд. Щоб сітка прослужила довго, не потрібно особливих умов експлуатації. Цілком достатньо вимити її в кінці сезону, висушити, акуратно скласти і сховати у відповідне місце на зберігання.

Як використовувати садову сітку?

 • Захист від птахів і кротів

Садова сітка від кротів може захистити кореневу систему рослин і врятувати урожай. Для цього її вкопують у грунт на глибину, яка дорівнює довжині кореня або коренеплоду. Сітку проти кротів з міцного пластику можна використовувати багато разів, тому що навіть у грунті вона не гниє, не втрачає своєї функціональності.

Для захисту від птахів дерево чи кущ обгортають садовою сіточкою з дрібними вічками, таким чином, щоб пернаті не могли дістатися до ягід і плодів.

 • Допомога рослинам

Навіщо використовувати кілочки і мотузки для підв'язки, якщо є зручна садова сітка для огірків, помідорів, перцю. Її не складно встановити і підв'язати до неї садові культури.

 • Декоративний ландшафт

Натягніть сітчасте полотно на терасі або біля альтанки і посадіть поруч в'юнкі рослини. Через деякий час ви зможете насолоджуватися красою чудового зеленого куточка. Садова сітка для витких рослин коштує недорого, а ефект від її використання приголомшливий.

 • Захист молодих саджанців

Легкий садовий матеріал з міцного пластику допоможе захистити тільки-що посаджені рослини від витоптування та інших небезпек. Буває й таке, що ми забуваємо, де посадили нові квіти и овочі і можемо випадково наступити, і знищити саджанці.

Особливо якщо рослину посаджено не на дачі, а в городі, у дворі чи парку. Люди не дивляться під ноги і топчуть ще незміцнілі пагінці. На допомогу прийде зелена садова сітка. Вона «кидається» в очі, привертає увагу і тим самим захищає молоді саджанці.

Якщо хочете купити пластикову садову сітку з міцного, довговічного матеріалу, ви перебуваєте на правильному сайті. Подивіться наш каталог і виберіть сітку потрібного розміру. Швидко доставимо замовлення в найближче відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Зробіть все можливе, щоб робота в саду була якомога легшою. Знайдіть час на відпочинок і дозвілля зі своєю сім'єю, дітьми!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)