Стрічки з мішковини


Стрічки з мішковини – самобутній матеріал для творчості

Незважаючи на те, що мішковина досить груба тканина, вона завжди в моді. Природна матерія неймовірно красива і приємна на дотик. Працювати з таким полотном дуже приємно.

Стрічка з мішковини – натуральний декоративний матеріал. Вона м'якша і ніжніша, ніж тканина в рулоні. Цікаві стрічки застосовують для виготовлення оригінальних предметів декору, різних виробів і прикрас.

Стрічка з мішковини для декору буває різного розміру, відтінку. Вона гармонійно поєднується з мереживом, атласом та іншими матеріями, які використовують для оздоблення одягу, окраси предметів інтер'єру.

Чому натуральні тканини такі популярні?

Оригінальний декор з мішковини часто трапляється в домашньому інтер'єрі. Це пояснюється тим, що тканини з природних матеріалів наповнюють будинок затишком, теплом і природністю.

Переваги мішковини:

  1. Екологічність, природність. Натуральне полотно, виткане з льняних ниток, має всі характеристики природних матеріалів. Його доречно використовувати у декоруванні багатьох стилів інтер'єру. Природні відтінки лляної тканини поєднуються з усією палітрою кольорів і відтінків.
  2. Міцність, довговічність. Майстри рукоділля люблять використовувати в своїх роботах стрічку, шнурок з мішковини. Вони дуже цінують ці матеріали не тільки через красу, але і через практичність, тривалий термін експлуатації. Натуральна тканина, завдяки своїй структурі, прекрасно пропускає повітря, швидко сохне.
  3. Практичність, надійність. Практичність – одна із головних переваг натурального полотна, тому лляні шнурки, стрічки стали затребуваними серед дизайнерів інтер'єрів, флористів. У такій тканині тривалий термін придатності.
  4. Виражена груба фактура. Мішковина, незважаючи на самобутність, фактурність, чудово виглядає в поєднанні з іншими матеріалами. Наприклад, шнурок з мішковини, стрічка з льону, джуту чудово гармонують з деревом, склом, керамікою.
  5. Універсальний матеріал. Стрічки з грубої тканини використовують у різних сферах – у рукоділлі, пошитті одягу, декоруванні інтер'єрів і т. д.

Сфера використання

Купити мішковину для декору можна для оформлення подарунків. Грубо зіткана стрічка в поєднанні з іншими елементами декору надзвичайно змінить і прикрасить упаковку.

Декоративна мішковина і мереживо – дивовижне поєднання матерій, яке широко використовують в інтер'єрах в стилі кантрі. Льняна стрічка відмінно підходить для прикраси букетів з польових квітів – соняшників, маків, ромашок, волошок, трав.

Стрічки з грубого полотна застосовують для упаковки натуральної косметики, а також в інтер'єрних композиціях зі свічками, для прикраси подушок, штор, тканинних абажурів.

Купити мішковину та інші практичні матеріали для флористики і творчості можна в інтернет-магазині «Флорамакс» за привабливими цінами в Україні. Доставимо замовлення протягом 1-2 діб до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Хочете передати в своїх роботах гармонію і красу природи? Використовуйте в творчості чудові стрічки з мішковини!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 101 (всього 7 сторінок)