Насадковий інструмент


Насадковий інвентар - вигідне і практичне придбання для дачі

На дачі не обійтися без садового інструменту. Під час інтенсивного використання, він може зламатися, стати непридатним. Але зовсім необов'язково купувати нове обладнання. Якщо держак міцний, без пошкоджень, то треба змінити насадки.

В інтернет-магазині «Флорамакс» продають високоякісні насадки, інструменти відомих європейських виробників за низькими цінами.

Чому варто купити різні насадки для садових робіт?

 • Економічна вигода. Набагато дешевше купити держак для граблів, сапи та інші насадки. При необхідності їх можна швидко переставити. Повний набір таких інструментів обійдеться набагато дешевше, ніж купувати все окремо.
 • Універсальність. Зручна насадка культиватора чи інших інструментів стануть незамінними помічниками при посівних роботах, а також для догляду за садом протягом усього дачного сезону.
 • Зручне зберігання. Кілька садових насадок допоможуть виконати необхідні роботи у саду, вони не займають багато місця, їх можна компактно зберігати на невеликому просторі.

Які насадки 100% знадобляться в господарстві?

 1. Граблі без держака з робочою частиною різної ширини і певною кількістю зубців допоможуть зібрати листя, сміття, розрівняти ґрунт, зробити красиві грядки чи клумби. Для різних робіт підійдуть моделі з частим або негустим розміщенням зубців.
 2. Аератор - зручна насадка-розпушувач для розбивання грудочок і розрівнювання ґрунту. Завдяки невеликій насадці земля насичується киснем, стає розпушеною.
 3. Віялові граблі - прекрасна насадка, яка допомагає очистити газони від скошеної трави, опалого листя.
 4. Сапки відрізняються розміром робочої частини. Використовують їх для підгортання, розбивання земляних грудок, розрівнювання ґрунту.

Щоб отримати повноцінний інструмент для роботи на дачі, треба надіти насадку на держак і закріпити її.

Як вибрати насадковий інвентар для дачі?

Кожна насадка має свою функціональність і термін служби.

По-перше, звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлено інструмент. Найбільш якісний варіант - загартована, нержавіюча сталь. Її головні переваги - довгий час є гострою, не іржавіє, гарна і довго блистить.

По-друге, важлива вага інструмента і його міцність. Що легший садовий інвентар, то комфортніше і простіше з ним працювати.

По-третє, інструмент повинен бути ергономічним, компактним. Такі вироби зручно тримати навіть у маленькому садовому будиночку.

Купити розпушувач, сапу, граблі та інші насадки і держаки для них можна на floramax.com.ua. Насадковий садовий інструмент сміливо можна використовувати під час посіву, посадки квіткових рослин, розсади, у догляді за садом і за грядками, під час збору врожаю.

Характерні особливості інструментів:

 • всі насадки виготовлені з високоякісної нержавіючої загартованої сталі, що забезпечить міцність і довговічність використання інструментів протягом багатьох років. Головне, не забувати, за ними доглядати (після кожного використання очистити від остатків листя, глини, трави, моху);
 • насадкові інструменти міцні й легкі, завдяки невеликій вазі робочий процес буде приємним і комфортним;
 • лезо деяких інструментів можна повторно заточувати;
 • садовий інвентар зі змінними насадками легко зберігати і транспортувати.

Вибирайте моделі в каталозі магазина. Замовлення буде доставлено протягом 1-2 днів до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Доглянутий сад неодмінно віддячить вам за працю щедрим урожаєм!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)