Сучкорізи


Сучкоріз - швидка і легка підрізка дерев

Для роботи на дачі варто зібрати базовий набір інструментів. У число яких додайте садовий сучкоріз.

Гілкорізи - незамінні ручні інструменти для садівника і ландшафтних дизайнерів. За допомогою такого садового інвентарю можна легко і швидко доглядати за деревами, зрізати сухі гілки, створювати живоплоти найхимерніших форм.

Різновиди

Якщо порівнювати гілкоріз із секатором чи садовими ножицями, то для підрізування дерев він більш зручний і ергономічний. Використовувати гілкорізи для дерев набагато простіше через особливості конструкції. Для обрізання гілок товщиною 5-6 см не потрібно докладати багато зусиль. Треба захопити гілку лезами і стиснути ручки.

Гілкорізи бувають двох типів:

 1. Штанговий

Такі інструменти використовують з ножівкою. Важлива особливість - наявність додаткового стаціонарного подовжувача. Завдяки цьому пристосуванню обрізають гілки на відстані від землі від 3 метрів, не використовуючи драбину чи додаткові підставки.

Завдяки ергономічній рукоятці, під час роботи навантаження на руки максимально знижено. Рукоятка із зубчастим механізмом підсилює ріжучу здатність інструмента. Штанговий гілкоріз - зручний пристрій для підрізання грубих гілок на великій висоті.

 1. Телескопічний

Сучкоріз телескопічний вирізняється особливим подовжувачем. З його допомогою можна встановлювати потрібну довжину рукоятки інструмента, тим самим виконувати роботу швидше й ефективніше. За допомогою подібного пристрою зрізають гілки навіть із самих верхівок дерев.

Працювати телескопічним пристроєм з храповим механізмом простіше простого. Потрібно зовсім невелике зусилля, щоб зрізати грубі гілки. У довжину телескопічна ручка розкладається до 4 метрів.

Як купити сучкоріз відмінної якості?

 1. Леза повинні бути гострими, виготовленими із загартованої сталі високої якості. Дуже зручно, якщо ножі додатково покриті тефлоновим покриттям.
 2. Вибирайте легкий за вагою інструмент зі зручними, ергономічними ручками з міцних матеріалів. З таким пристроєм ви не відчуєте втоми, навіть обрізаючи гілки довгий час.
 3. Купуйте моделі відомих брендів. Такі компанії приділяють величезну увагу якості своїх виробів. Кожен виріб багаторазово тестують перед надходженням у продаж.

Вигідно купити сучкоріз в Україні можна в інтернет-магазин «Флорамакс».

Характерні особливості інструментів:

 • виготовлені з високоякісної загартованої сталі;
 • покриті тефлоном;
 • гострі леза з міцного сплаву зі спеціальним кутовим заточуванням (леза здатні перерізати товсті гілки, і при цьому не треба докладати додаткових зусиль);
 • ріжуча здатність: 20 мм, 30 мм, 40 мм (відповідно до виду та призначення гілкоріза);
 • ручки інструментів виготовлені зі сталі, дерева, алюмінію (довжина від 45 см до 93 см);
 • легка подовжена ергономічна ручка, яка передає віддалене навантаження на ріжучі леза ножиць (чим менше зусилля, тим рівніше буде зріз гілки, чим товща гілка, тим більше зусиль потрібно буде докласти).

Наші ціни завжди доступні, при цьому якість товарів відповідає європейським стандартам.

Також на floramax.com.ua є додаткові пристосування для гілкорізів, які здатні значно полегшити роботу. Наприклад, міцну сталеву телескопічну штангу для гілкоріза (від 1,2 до 2,4 метра), за допомогою якої рукоятка подовжується.

Здорові дерева - запорука гарного саду і багатого врожаю!


Порівняння товарів (0)Сучкоріз Greenmill R318
Покриття ручки: зручні ергономічні ручки Матеріал леза: загартована сталь Матеріал ручки: сталь

164.22 грн.

- +
Сучкоріз Greenmill 60-93 см. GR6306
Покриття ручки: удобные эргономичные ручки Матеріал леза: закаленная сталь Довжина леза (см): 3 Матеріал ручки: сталь

527.96 грн.

- +
Сучкоріз професійний Greenmill UP0117
Покриття ручки: зручні ергономічні ручки Матеріал леза: загартована сталь Покриття леза: тефлон Матеріал ручки: алюміній

351.29 грн.

- +
Сучкоріз Greenmill GR0096
Покриття ручки: удобные эргономичные ручки Матеріал леза: закаленная сталь Довжина леза (см): 4 Покриття леза: тефлон

521.50 грн.

- +
Сучкоріз Greenmill UP0114
Покриття ручки: удобные эргономичные ручки Матеріал леза: закаленная сталь Довжина леза (см): 4 Матеріал ручки: сталь

588.87 грн.

- +
Сучкоріз Greenmill UP0113
Покриття ручки: удобные эргономичные ручки Матеріал леза: японская сталь 55C Довжина леза (см): 4 Матеріал ручки: алюминий

831.62 грн.

- +
Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)