Ємності для зберігання харчових продуктів


Зручне зберігання продуктів

  • Втомилися боротися з безладом на кухні?
  • Хочете, щоб продукти довго перебували свіжими?
  • Чи бажаєте, щоб все було під рукою?

Простий спосіб організувати правильне і зручніше зберігання харчових продуктів на кухні – купити банки з практичного матеріалу.

В інтернет-магазині «Флорамакс» можна замовити керамічні, металеві, скляні баночки для зберігання різних сипучих продуктів, і не тільки. Із зручними, красивими ємностями ви назавжди забудете про безлад на кухні.

Баночки з протиударного скла

Скло – недорогий, екологічно безпечний матеріал. Підходить для зберігання сушених грибів, ягід, крупів, цукерок та багато чого іншого.

Скляна поверхня не взаємодіє з крупами, рідинами на хімічному рівні, зберігаючи тим самим натуральний смак і аромат продуктів. Прекрасно захищає вміст від вогкості, різних комах.

Виробники напоїв знають, що скляна пляшка з пробкою – ідеальна ємність для вин, морсів. Оскільки пляшки виготовлено з цікавим принтом та в стильному дизайні, то таку ємність можна покласти на стіл з тим чи іншим напоєм.

Оригінальне рішення для подачі прохолодних напоїв – скляні банки з краником. Вони підходять не тільки для кафе, барів, а й домашнього використання.

Чому скляні банки підходять для зберігання?

Прозорі ємності не тільки естетично виглядають, але і практичні у повсякденному використанні.

По-перше, всередину ємностей зі скла зі спеціальними кришечками, пробками не можуть проникнути сторонні запахи. Банки, скляні бутлі можна легко відкрити і герметично закрити при необхідності.

По-друге, скляні стінки чудово захищають від вологи, не дають продуктам покриватися цвіллю, відсиріти.

По-третє, завжди видно вміст банок. Крізь прозорі стінки можна контролювати наявність продуктів, рідини.

Пропонуємо купити скляні ємності різного розміру, спеціальні набори для спецій на floramax.com.ua за приємними цінами.

Баночки з кераміки

Керамічна красива ємність для різних сипучих продуктів – функціональна прикраса інтер'єру. Наприклад, глиняна баночка для тримання крупів, кави, чаю - екологічна, проста в догляді посудина. Банки з кришками, які виготовлено зі спеціальною силіконовою прокладкою, найбільш герметичні. Ідеальний варіант для продуктів, які потрібно зберігати у прохолодному приміщенні.

Ємності для зберігання з металу

Легкі, але при цьому надійні, банки з оригінальним принтом підходять для зберігання продуктів в упаковці. Наприклад, цукерок, печива і т.п.

Радимо ставити металеві ємності в сухе місце, щоб баночка не ​​іржавіла і довго зберігала свій зовнішній вигляд.

Крім кухні, ємності з металу використовують і для інших цілей. У них складають документи, маленькі іграшки, візитки і т.ін. Важливий плюс – залізні ємності надійно захищають вміст від пилу, запахів, комах.

«Заходьте» на наш сайт, щоб дешево купити ємність для зберігання продуктів та інших речей з доставкою по Україні. Товари вирізняються якістю й оригінальним дизайном.

Потіште себе, зробіть кухню красивою і зручною!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 452 (всього 31 сторінок)