Чайники


Витончені та зручні заварники для смачного чаювання

Чаювання – улюблений ритуал усіх, він посідає особливе місце у нашому житті. Кухлик ароматного напою із чайника для заварки зближує людей, усуває стрес. Наповнює енергією на весь день або ж, навпаки, заспокоює.

Чай – популярний напій, який п'ють на всіх континентах. Скажімо, у східних країнах церемонію чаювання вважають сакральним обрядом разом з релігійними. Південноафриканці вірять, що кухлик чаю здатний продовжити життя. Європейці вважають чаювання прекрасним приводом налагодити стосунки, поспілкуватися.

Хай би якою була причина чайної церемонії, важливо вміти правильно заварювати напій бадьорості. Фахівці радять назавжди забути про чайні пакетики і купити чайник для заварювання чайного листя. Тільки так зможете оцінити смак та аромат справжнього напою. А також отримати багато корисних речовин для організму.

Різновиди заварювальних чайників

  • Скляний чайник

Посуд із жаростійкого скла підходить для заварювання чорного, зеленого, червоного, білого листя і трав. Скло – екологічно чистий матеріал, котрий не вбирає інших запахів. Чайний напій зі скляного посуду має справжній аромат, без сторонніх присмаків.

  • Чайник з пресом

Заварник для чаю з пресом – оригінальна модель, яка допомагає «витягти» з чайного листя максимум смаку та аромату. Завдяки цікавому дизайну, виріб здатний прикрасити інтер'єр кухні.

Чайник з пресом – це скляна ємність циліндричної форми, всередині якої є спеціальне пристосування з нержавіючої сталі чи пластику для віджимання чайного листя.

  • Порцеляновий чайник для заварювання

Порцелянові чайники виглядають аристократично і дорого. Асоціюються з класичним стилем. Саме у такому посуді найчастіше роблять заварку у респектабельних ресторанах, кафе.

Фарфор – вид кераміки, 100% натуральний матеріал. Головна відмінна риса – тонкість і вишуканість. При цьому фарфор легко витримує температуру кипіння.

Бездоганно і свіжо виглядають порцелянові заварники білого кольору, розмальовані ніжними кольорами альпійського саду, трояндами, дивовижними пташками і т. ін.

  • Керамічний заварник

Глина – природний матеріал, який ніколи не виходив з моди. Керамічний посуд використовують для заварювання трав із давніх-давен. Напої у заварювальному глиняному чайнику виходять міцними, насиченими, довго не остигають.

Глину для виготовлення посуду обпалюють у спеціальних печах. Завдяки такому випалюванню вона стає жаростійкою. Вважають, що з глини виходять найкращі заварні чайники.

В інтернет-магазині «Флорамакс» можна вигідно купити прозорий чайник з жаростійкого скла, а також керамічний, фарфоровий заварники вишуканого дизайну. Пропонуємо краще співвідношення ціна/якість у Києві, Україні. Швидко і дбайливо доставляємо замовлення у будь-який куточок країни.

Пийте тільки по-справжньому смачний і корисний чай зі зручного заварника!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 54 (всього 4 сторінок)