Кактусники


Горщик для кактуса. Що вибрати?

Кактуси – вибагливі рослини, яким не подобається занадто вологий ґрунт. Їм потрібні тепло і сухість. Це важливо враховувати, купуючи горщики для кактусів.

Основні вимоги до кактусників:

  • Високі дренажні властивості.
  • Здатність стінок утримувати тепло в нічний період.

Ці характеристики мають керамічні горщики для кактусів, сукулентів з товстими стінками з глини.

В інтернет-магазині «Флорамакс» можна підібрати і купити кактусники з глини оригінальної форми за вигідною ціною. Перегляньте наш каталог. У ньому зібрано понад 40 варіантів керамічних горщиків для кактусів різних форм і забарвлень.

Чому так важливо купити «правильний» горщик для кактуса?

Ємність, в яку ви пересадите сукулент, впливає на його ріст і цвітіння. Від форми, розміру і матеріалу квіткового горщика залежить:

  • який обсяг ґрунту отримає рослина в своє розпорядження,
  • вміст у ґрунті вологи, поживних речовин.

У квіткових магазинах продають кактуси у невеликих глиняних чи пластикових горщиках. Це пов'язано з тим, що такі ємності коштують недорого, не займають багато місця при перевезенні. Але тримати довго рослину в такому горщику не варто. Посудина маленького розміру не зможе надати рослині необхідні умови для повноцінного розвитку.

Невеликі горщики під кактуси моментально нагріваються під променями сонця і так само швидко вистигають вночі. Сукуленти – витривалі рослини і відразу не видно, що їм некомфортно, але з часом вони гинуть.

Тому важливо подбати і купити підходящі горщики для кактусів і сукулентів.
Розмір горщика підбирають таким чином, щоб через рік чи два вся земля була оповита кореневою системою. Але в той же час не варто висаджувати занадто маленькі кактуси у великий горщик. Краще посадити 2-4 рослини разом, а потім, у міру зростання, розсадити їх в різні посудини.

Переваги керамічних квіткових горщиків для кактусів

Ґрунт всередині пластикових горщиків занадто зволожений, це призводить до гниття кореневої системи сукулентів. Глиняні стінки керамічного посуду пропускають повітря. Ґрунт багатий на кисень і поживні речовини, сприяє розвитку рослин.

Волога не накопичується всередині землі, а випаровується через верхню частину горщика і крізь пористі глиняні стінки кактусника.

Важливий нюанс: поливайте рослину м'якою водою. Волога випаровується через стінки, а солі і мінеральні речовини осідають на поверхні. Поступово всередині горщика утворюється лужне середовище. А кактуси люблять слабо кислий ґрунт. Щоб цього уникнути, рекомендуємо відстоювати воду перед поливом.

На floramax.com.ua представлено ​​цікаву колекцію керамічних горщиків для кактусів. Ви легко підберете потрібну модель до свого інтер'єру і смаку.

Замовляйте глиняні горщики за найкращою ціною в Україні. Дбайливо упакуємо і доставимо замовлення протягом 1-2 діб до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Створіть своїм улюбленцям сприятливі умови для життя, а вони порадують вас забавними формами і красивими квітами.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 83 (всього 6 сторінок)