Горщики для орхідей


В який горщик посадити орхідею

Орхідея - вишукана, екзотична рослина з особливим характером. Фаленопсис, цимбідіум - чудова окраса домашнього інтер'єру, офісу, будь-якого приміщення. Благородні суцвіття радують своєю витонченою красою, піднімають настрій навколишнім.

Щоб виростити здорові квіти вдома, потрібно створити їм комфортні умови, купити підходящі горщики, землю, добрива, підпірки.

Де купити горщики для фаленопсиса?

Домашні орхідеї в горщиках виглядають так само неймовірно красиво, як і дикі рослини. У природі ці квіти ростуть у таких місцях, де інші не виживуть - серед каменів, на пеньках, корчах, обвивають стовбури дерев.

Існує безліч сортів орхідеї. Більшість із них полюбляє такі самі умови, як і дикі квіти. Лише невелика частина фаленопсисів може рости в ґрунті, збагаченому поживними речовинами.

На сайті інтернет-магазину «Флорамакс» продають кращі горщики для орхідей європейських виробників, які підходять різним сортам орхідей.

Основні вимоги до горщиків для орхідей

Вибираючи, в який горщик пересадити фаленопсис, важливо враховувати особливості життєдіяльності, фотосинтезу, кореневої системи примхливої рослини.

  • Коріння цимбідіума має особливе ​​покриття. Воно має гігроскопічну, губчасту структуру, всередині якої є багато повітря. Якщо бракує кисню, коренева оболонка деформується, гине. Тому перша вимога – повинна бути достатня циркуляція повітря всередині ґрунту.
  • Вибираючи скляне чи пластикове кашпо для орхідей, віддавайте перевагу моделям із досить широкою шийкою. Завдяки такій формі горщика повітрю буде легше проникати в глибину ґрунту до кореневої системи.
  • Ніжне коріння фаленопсиса не потребує великої кількості вологи. При надлишку рідини кореневі відростки швидко гниють і відмирають. Важливо забезпечити відведення вологи назовні через отвори в його нижній частині.
  • Горщик для орхідей з підставкою або без неї повинен забезпечити оптимальну температуру ґрунту всередині ємності. Підійдуть вироби з матеріалів, які тримають тепло, наприклад, пластмаса.
  • Фотосинтез у цимбідіума відбувається інакше, ніж в інших рослин. У процесі беруть участь всі частини квітки - листя, стебла, коріння. Для того щоб сонячне світло доходило до кореневих відростків, рекомендуємо купити прозорі горщики для орхідей.
  • Коріння фаленопсиса любить обмежені умови проживання. Відстань від стінки до кореневих відростків не повинна перевищувати 3 сантиметрів. Прозорий горщик дозволить вам спостерігати за розвитком кореневої системи і вчасно пересаджувати квітку з однієї ємності в іншу.

В інтернет-магазині «Floramax» можна купити:

  • скляні горщики для орхідей,
  • стильні моделі з імітацією тріщин,
  • гарні ємності із пластику,
  • квіткові горщики з підставкою і без неї

різних відтінків, форм, розмірів, які підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Дивовижні рослини будуть відмінно рости і гармонійно розвиватися у зручних горщиках з якісних матеріалів.

Подивіться каталог нашого сайту. Вибирайте і замовляйте найкращі моделі горщиків для улюблених квітів. Доставимо замовлення по Україні швидко, акуратно протягом 1-2 днів.

Орхідеї, вирощені з любов'ю, дозволять насолодитися їхнього неординарною красою!


Порівняння товарів (0)Горщик для орхідей рожевий 7350
Діаметр верх. зовн. (см): 11 Висота (см): 10.5 Об’єм горшка (л): 0.4 Діаметр верх. внутр. (см): 9.8

131.50 грн. 67.24 грн.

- +
Горщик для орхідей рожевий 7343
Діаметр верх. зовн. (см): 11 Висота (см): 12.5 Об’єм горшка (л): 0.6 Діаметр верх. внутр. (см): 9.8

131.50 грн. 67.24 грн.

- +
Горщик для орхідей Мікс 7254
Діаметр верх. зовн. (см): 7.8 Висота (см): 9 Об’єм горшка (л): 0.2 Діаметр верх. внутр. (см): 7

98.18 грн. 49.98 грн.

- +
Горщик для орхідей рожевий 7249
Діаметр верх. зовн. (см): 16 Висота (см): 18.5 Об’єм горшка (л): 2 Діаметр верх. внутр. (см): 15

277.27 грн. 185.64 грн.

- +
Показано з 1 по 15 із 286 (всього 20 сторінок)