Граблі


Хочете мати завжди чисті, доглянуті газони? Купуйте якісні граблі.

Граблі - необхідний інструмент будь-якого садівника. Будь-яка із моделей допоможе якісно і швидко прибрати на присадибній ділянці, в саду, розрівняти ґрунт на клумбі.

Наприклад, граблі у вигляді віяла використовують для збирання опалого листя, сміття, догляду за декоративними газонами. Таку модель садового інструмента придумали японці. У перших варіаціях не було поперечного кріплення. Зуби розходилися віялом з однієї точки. Модель зазнала значних змін, ставши зручнішою та практичнішою.

Різновиди

Віялові граблі виготовлять із металу, пластику. Також існують комбіновані моделі, що складаються із пластикового каркасу та залізних міцних зубців.

Садові граблі відрізняються розміром, заточуванням, величиною кута між кінчиками, типами насадок. Наприклад, в магазині «Floramax» є насадки - аератор, із міцних металевих прутів, пластикових зубців.

Крім того, у нас можна вигідно купити різні якісні моделі, в тому числі граблі віялові розсувні з можливістю регулювання кута розльоту.

Їхні головні переваги:

  • зручне використання в різних ситуаціях,
  • практичність,
  • можливість компактного зберігання.

Металеві граблі у вигляді віяла - міцна, довговічна модель для роботи в саду. Очищайте інструмент після роботи, зберігайте в сухому, провітрюваному приміщенні.

Вибираючи інструмент, зверніть увагу на основні елементи конструкції:

Зубці

Від якості, густоти, розміру зубів залежить функціональність інструмента. Їх виготовляють із грубого дроту, покривають полімером. Зубці загинаються під прямим кутом для більш продуктивного зачеплення і комфортної роботи. Дротові зуби ідеально підходять для прибирання твердого сміття - фруктів, що обсипались, товстих гілок і т. ін.

Для прибирання опалого листя металеві віялові граблі не підійдуть, оскільки залізні прути будуть протикати, нанизувати листя. Віяло покриється товстим шаром листя, і працювати стане неможливо. В цьому випадку краще використовувати пластмасові граблі. Міцний пластик має гарну пружність, стійко витримує велике навантаження, не ламається.

Держак

Держак для грабель впливає на ефективність роботи не менше, аніж зуби. Головна вимога - він повинен бути міцним, витримувати велике навантаження, не повинен гнутися під час роботи. Саме такі держаки продають у нашому магазині за вигідними цінами.

Для прибирання легкого сміття на нерівній поверхні з підстриженою травою підійдуть пластинчасті граблі з держаком. Пружні пластини під час роботи повторюють вигини ґрунту, не плутаються в траві, змітають сміття цілими купами. Робота кипить, сміття прибирається швидко і якісно. Віяло не деформується навіть при сильному натиску, завжди повертається в попереднє положення.

Інтернет-магазин «Флорамакс» - чудовий сайт для декораторів, садівників, ландшафтних дизайнерів. Ми зібрали стильні елементи декору для дому, офісу, саду, в тому числі ергономічні садові інструменти. Ви можете купити граблі за низькою ціною зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)