Пластмасові горщики настінні


Настінні горщики з квітами - чарівна прикраса будинку

Кімнатні рослини є майже в кожному будинку. Вони допомагають очищати повітря, збагачують його киснем, прикрашають простір, сприяють відпочинку, релаксації.

Не завжди розміри кімнати чи балкона дозволяють ставити квіткові ящики на підлогу. В цьому разі оптимальне рішення - купити настінний горщик, а краще декілька.

Щоб квітка правильно розвивалася, важливо підібрати настінний вазон потрібного розміру, захистити від протягів, спеки систем опалення.

Як вибрати настінну ємність для квітів?

Горщик для квітки - це його будиночок, в якому рослина буде жити, рости, набиратися сил. Тому не варто ставитися до вибору легковажно.

По-перше, враховуйте розмір. Для великих рослин вибирайте великі, просторі настінні квіткові горщики, для маленьких - менші.

Якщо потрібно пересаджувати рослину з однієї ємності в іншу, кожний наступний горщик повинен бути більшим за попередній на кілька сантиметрів.

Порада: розмір ємності повинен складати третину висоти самої рослини. Якщо настінний горщик буде занадто великим, то квітка ростиме вниз, тобто в корінь.

По-друге, вибирайте ємності правильної форми. Конфігурація горщика залежить від типу кореневої системи вазона. Рослинам з подовженим корінням підійдуть вузькі, високі пластмасові горщики для квітів. Для рослин з кореневою системою, що розростається в різні боки, - широкі настінні вазони круглої форми, у вигляді тюльпана, восьмигранника.

По-третє, використовуйте настінні горщики з міцних, практичних матеріалів, наприклад, пластику. Такі ємності вирізняються легкістю, міцністю. За ними не важко доглядати. Треба лише протирати вологою ганчіркою.

Квіткові пластикові горщики коштують недорого, служать «вірою і правдою» довгі роки.

Пластикові ємності для квітів в інтер'єрі

Красиві настінні горщики можуть стати цікавинкою інтер'єру будинку, офісу, балкона, тераси. Вибираючи потрібну модель, врахуйте декілька рекомендацій.

  • Настінний вазон для квітів має гармоніювати з іншими предметами інтер'єру, кольором стін, шторами, покриттям підлоги.
  • Якщо ви хочете повісити на стіну кілька рослин, вибирайте пластикові горщики для квітів, які схожі між собою за формою, кольором, матеріалом.
  • Кучеряві (ампельні) рослини розміщуйте на стіні вище, ніж інші. Їхні гілочки будуть вишукано звисати вниз, всім на радість.
  • Квітучу зелень розміщуйте в ємностях спокійних відтінків. І, навпаки, ті рослини, які не цвітуть, садіть у красиві горщики соковитих, яскравих кольорів.

Міцні, красиві пластикові настінні горщики підійдуть і для вуличних рослин. Ними можна прикрасити фасади будівель, комерційних установ, шкіл та садочків.

Замовляйте настінні ємності для рослин в інтернет-магазині «Флорамакс». Гарантуємо якість, довговічність, гарний зовнішній вигляд наших виробів.

Влаштуйте у себе вдома зелений оазис!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)