Колекція Глянець


Яскрава колекція глазурованих горщиків з кераміки

Сучасні виробники пропонують великий асортимент квіткових горщиків. Як вибрати серед такого різноманіття?

  • Перш за все, потрібно орієнтуватися на особливості та потреби рослин.
  • Крім цього, бажано, щоб горщики для квітів були виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, не виділяли токсичних речовин при нагріванні на сонці, естетично виглядали в приміщенні.

Кімнатна квітка і горщик – єдине ціле. Хай би якою гарною була рослина, неправильно підібрана ємність все зіпсує.

Керамічні горщики для квітів пройшли випробування часом. Вони досі вважаються найкрасивішими, безпечними і стильними з усіх можливих варіантів.

Особливості керамічних горщиків з глазур'ю

До складу кераміки входить натуральна глина, змішана з мінералами. Глиняні ємності, обпалені при високій температурі, найкраще підходять багатьом сортам кімнатних рослин.

Глина – натуральний пористий матеріал. Через пори легко випаровуються надлишки вологи. Але не всі рослини люблять сухий клімат. Деяким квітам для правильного росту потрібний вологий ґрунт. Тому для них краще купити керамічні горщики, покриті глазур'ю.

Волога в таких горщиках не зможе проникнути крізь стінки, покриті склоподібною глазур'ю. Випаровування відбувається тільки через верхній відкритий ґрунт. Рідина залишається всередині довше, ніж у звичайних глиняних ємностях.

Крім тримання вологи, керамічні глянцеві горщики для квітів мають й інші переваги. Глазурування надає ємності сучасного вигляду, потрібного кольору, гарного блиску.

Як відбувається покриття горщика глазур'ю

Покриття глазур'ю – найпоширеніший спосіб, який застосовують для декору виробів з кераміки. Глазуроване покриття являє собою тоненький шар, що схоже на скло, товщиною до 0,3 мм. Глазур для покриття кераміки роблять із суміші порошків оксидів і пігменту.

Глазур наносять на готову ємність після першого випалювання глиняного горщика. Для нанесення використовують різні способи – розпорошення, занурення, кисть.

Плюси глазурування

  • Завдяки глазурі зменшується проникність вологи в керамічному квітковому кашпо. Який стає придатним для вирощування вологолюбних рослин.
  • Ємність, покрита глазур'ю, стає міцнішою, барвистішою. Різнобарвні горщики чудово вписуються в сучасний інтер'єр. Їх використовують для прикраси житлового, офісного приміщення, на балконі, терасі. Великі горщики з глянсової кераміки можна красиво розкласти на ганку, у дворі заміського будинку.
  • Глазурований горщик менше брудниться, його легко мити, він довше зберігає свою привабливість.

Купити керамічний горщик, покритий міцною глазур'ю, можна в інтернет-магазині «Флорамакс». Ми пропонуємо вишукані та довговічні вироби оригінального дизайну, європейського рівня якості.

Перегляньте каталог продукції. Гарантуємо своєчасну доставку та зручні способи оплати.

Купіть квіткові горщики, покриті ніжною глазур'ю, для улюблених квітів!


Порівняння товарів (0)



Показано з 1 по 15 із 380 (всього 26 сторінок)