Лійки та оприскувачі


Поливаємо кімнатні квіти правильно!

Кімнатні квіти поліпшують мікроклімат приміщення, служать чудовою окрасою інтер'єру. Щоб вони добре росли, були здоровими, міцними, потрібна турбота і правильний догляд - своєчасний полив, розпушування грунту, удобрення.

Полив - важлива складова правильного догляду за квітами. Фахівці рекомендують купувати спеціальні лійки, обприскувачі та інші пристосування для забезпечення рослин водою і не радять використовувати для цього звичайні склянки, баночки.

Такий непрофесійний полив не тільки не принесе користі, але може сильно нашкодити суцвіттям, листочкам, кореневій системі квітів, стати причиною їхньої загибелі.

Чому не можна поливати квіти з банок і кухлів?

Будь-яка жива квітка потребує води і корисних речовин, які з нею надходять. Але для поливу потрібно використовувати спеціальні пристосування - обприскувач для рослин, лійку і т.п. Якщо вас часто не буває вдома, і за квітами нема кому доглядати, то віддайте перевагу системі автополиву. Цей спеціальний пристрій забезпечить рослину водою, без вашої участі.

Рослина - складна біологічна субстанція. Є такі ділянки, які не повинні контактувати з водою. До них належать: тільки що опушені листочки, точки росту на стеблі і кореневище.

Якщо на листках затримується волога, довго не випаровується, то сонячні промені, потрапляючи на таку «лінзу», можуть просто «спалити» поверхню і знищити молоді пагони.

На мокрому листі легко заводиться грибок, розмножуються бактерії. Тому терміново забирайте всі баночки і купуйте зручні пристосування для догляду за рослинами.

Щоб вибрати зручну модель лійки, купити правильний автополив для рослин, перегляньте каталог інтернет-магазину «Floramax».

Як вибрати лійку для поливу квітів?

  1. Зверніть увагу на носик лійки. Бажано, щоб він був довгим, вузьким, прямої форми або з невеликим вигином. Лійка з носиком такої конструкції без зусиль дістане до необхідних «куточків», забезпечить рослину вологою на 100%.

До різних рослин потрібно підібрати відповідну систему поливу. Наприклад, кактуси не можна заливати водою. Потрібно покласти носик лійки на край горщика і повільно насичувати грунт вологою.

  1. Автополив для кімнатних рослин використовують у тих випадках, коли потрібно залишити квіти на тривалий час без нагляду. Можете не хвилюватися, рослини будуть забезпечені вологою і не засохнуть до вашого приїзду. Купити автополив також можна на нашому сайті.
  2. Щоб дозувати кількість води або робити розчини з сухими добривами, придбайте лійку зі спеціальною шкалою. З її допомогою зручно розводити суміші в потрібних пропорціях для поливу і обприскування квітів.

Якщо бажаєте купити систему автополиву, лійку, пульверизатор високої якості і за доступною ціною, подивіться моделі, які представлено в нашому каталозі. За допомогою зручної лійки ви зможете правильно організувати кімнатний полив рослин, підтримувати гарний зовнішній вигляд квітів.

Подбайте про свої домашні рослини, а вони будуть тішити вас своєю природною красою, збагачувати повітря киснем, поліпшувати мікроклімат оселі!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 145 (всього 10 сторінок)