Пластмасові горщики для розсади


Правильні горщики для розсади

Садівники знають, як залежить якість врожаю від розсади. Сильні, здорові рослини, дбайливо вирощені в пластикових горщиках, при пересадці в грунт легко адаптуються, прекрасно плодоносять.

У горщиках для розсади вирощують багато овочевих культур - томати, перець, огірки, капусту, баклажани, кабачки. А також однорічні, багаторічні квіти.

Умови, в яких починає зростати і проростати молода рослина, сильно впливають на її розвиток, здатність до плодоношення. Важливо, правильно вибрати ємності для кожного періоду зростання. Адже, якщо щойно пророслу рослину посадити в занадто просторий горщик під розсаду, вона спочатку почне посилено розвивати систему кореневих відростків. І, навпаки, в тісноті молодий пагін швидко загине.

Тому рослини потрібно поступово пересаджувати з одних горщиків для розсади в інші, в міру зростання і вегетації. Купити горщики для розсади різної форми і розміру можна в інтернет-магазині «Флорамакс».

Як вибрати розсадні горщики?

На якість врожаю впливає не тільки якість насіння. Ріст і розвиток залежать від умов посадки, пророщування молодих паростків, пікіровки.

Ємності повинні забезпечувати максимально комфортні умови для посадженої рослини, щоб вона не загинула під час пересадки в звичайний грунт.

Основні вимоги до вазонів для розсади:

  1. Горщики для вирощування розсади повинні утримувати вологу, яка необхідна для насичення кореневої системи, але в той же час забезпечувати швидке відведення надлишків. Інакше корінь може просто згнити. Для цього у вазонах є отвори, через які зайва вода швидко витікатиме назовні.
  2. Глибина ємності повинна бути достатньою для правильного формування кореневої системи. У тісному горщику кореневі відростки переплітаються між собою, втрачають здатність повноцінно засвоювати поживні речовини, ростуть повільно, мають хворобливий зовнішній вигляд.
  3. Розмір та форму вазона підбирайте так, щоб можна було компактно поставити рослини, наприклад, на підвіконні, ближче до сонячних променів. Оптимальний варіант - квадратні або круглі горщики для розсади невеликого розміру.
  4. Горловина горщика для розсади повинна бути широкою, щоб легко пересаджувати рослини разом з грудкою землі, коли настане час.

Плюси пластикових горщиків для розсади

Пластикові вазони для розсади мають багато переваг перед іншими різновидами.

По-перше, вони надійно захищають молоді паростки від будь-яких механічних пошкоджень, їх можна використовувати кілька років.

По-друге, чудово утримують і відводять вологу, створюючи при цьому комфортні умови для росту насіння.

По-третє, пластикові горщики легко мити і зберігати.

На floramax.com.ua представлено правильні горщики для посадки, кошики для цибулин. Оперативно доставимо замовлення по Україні.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)