Бутоньєрки і квіточки


Чарівний букетик із ніжних квітів для весільного торжества

Бутоньєрка - елегантна квіткова композиція для прикраси петельки піджака. Букетик має невеликий розмір до 10 сантиметрів. Ніжними квітками прикрашають весільні костюми наречених, свідків та гостей.

Особливий шарм і неповторність бутоньєрки з квітів залежить від уміння, смаку декоратора, флориста. Можна зібрати невелику квіткову композицію зі штучних квітів, або купити готовий букетик.

В інтернет-магазині «Флорамакс» продають чарівні бутоньєрки з троянди та інших красивих штучних суцвіть за вигідною ціною в Україні.

Як носять бутоньєрки?

Для створення бутоньєрок, крім квітів, використовують стрічки, намистинки, ягоди, сіточки. Колір і зовнішній вигляд композиції повинен гармоніювати з букетом нареченої, кольором костюма нареченого і загальним стилем весілля.

Бутоньєркою прикрашають свій наряд не тільки наречені, але і гості, які мають особливий статус на весіллі, - батьки молодого та молодої, близькі родичі, хресні.

Така вже традиція, що одружені чоловіки прикріплюють штучну квітку на лацкан піджака з лівого боку, холостяки - справа. Якщо бутоньєрками прикрашають себе декілька чоловіків на весіллі, то квітка жениха повинна відрізнятися від всіх інших. Але при цьому бажано, щоб всі композиції були схожими між собою.

Чому варто купити бутоньєрку зі штучних квітів?

Живі квіти, безсумнівно, виглядають ефектно і стильно, але вони не завжди підходять для створення бутоньєрки. Такий букетик може зів'янути в спеку або від перепаду температури. Наприклад, якщо весілля святкують взимку і доводиться переходити з морозу в тепле приміщення. Зів'яла чи почорніла композиція - зовсім не те, що хочеться бачити на весіллі.

Штучний бутон троянди або гілочка з ягідками точно не створить таких проблем. Після весілля її можна зберігати в сімейному архіві, щоб час від часу згадувати про важливий і хвилюючий день.

Трішки історії

Бутоньєрки використовують для прикраси костюмів вже кілька століть. Декоративні букетики використовували для різних цілей.

Наприклад, французькі дворяни, засуджені за участь в революції, виходили до місця страти з гвоздикою червоного кольору в петельці піджака.

Юнаки з вищого суспільства перед виходом у світ завжди ретельно вибирали бутоньєрку до свого костюма. Елегантний букетик в XIX столітті був невід'ємною частиною костюма, як метелик чи краватка.

За часів Оскара Уайльда в Англії було модно носити в петельці на борту піджака зелену гвоздику. Незвична квітка підкреслювала тонкий смак і винятковість персони.

На floramax.com.ua можна купити бутон для петельки на будь-який смак. Композиції виготовлені зі штучних квітів високої якості. З першого погляду їх неможливо відрізнити від живих суцвіть.

Крім готових букетиків, пропонуємо придбати штучні троянди для декору і створення бутоньєрок за власним ескізом. Чарівні квітки не викликають алергії, їх можна багаторазово використовувати в різних комбінаціях.

Зробіть весілля незабутнім і надзвичайно красивим за допомогою яскравих деталей!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 33 (всього 3 сторінок)