Клей флористичний


Клей флористичний

Відмінний суперміцний клей для флористики

Стрижні для клейового пістолета – універсальний засіб, який допомагає склеїти будь-які матеріали, що застосовують у флористиці: квіти, папір, картон, тканини і т. п.

За допомогою гарячого клею можна створити гарні букети, композиції з живих чи штучних квітів.

Які переваги має силіконовий клей?

  1. Універсальність. Підходить для роботи з багатьма матеріалами. Завдяки складу, можна з'єднати не тільки легкі матеріали, але і метал, бетон, дерево. Флористичний клей використовують декоратори, флористи, рукодільниці для створення предметів інтер'єру, букетів, композицій, різних виробів.
  2. Міцність. У флористичного клею для термічного пістолета практично немає альтернативи. Якщо повністю дотримуватися технології склеювання, то розірвати після висихання з'єднані елементи дуже важко.
  3. Простота використання. Клейові стрижні зручні та прості у застосуванні. Все, що потрібно зробити, вставити їх всередину пістолета і направити в те місце, яке необхідно склеїти. Клей розігрівається всередині термопістолета до потрібної температури і видавлюється назовні у розплавленому вигляді.
  4. Швидко сохне. Флористичний клей висихає дуже швидко, практично за кілька секунд. Швидкість висихання залежить від вологості, температури повітря всередині приміщення і особливих властивостей матеріалів, які склеюють.

Наприклад, під час роботи з квітами ця властивість дуже цінна, оскільки не потрібно довго чекати, поки склеєні частини висохнуть, щоб продовжити роботу.

  1. Тривалий період експлуатації. Прозорий клей не змінює своїх властивостей з часом. У результаті склеювання з'єднання виходить надійним, жорстким без найменшого натяку на пластичність.

Його можна використовувати на морозі, у воді, при високій температурі. У будь-яких умовах клей не втрачає своїх характеристик.

При нагріванні не розширюється, як інші матеріали.

Склад і принцип дії флористичного клею

Стрижні прозорого силіконового клею складаються із синтетичної речовини, здатної розплавлятися при високій температурі і скріплювати стільки разів, скільки потрібно.

До складу флористичного клею входять етилвінілацетат, поліамід. Тверді стрижні вставляють всередину клейового пістолета і видавлюються назовні у рідкому вигляді.

Клейовий склад моментально розтікається по пустотах, міцно з'єднує поверхні, тримає форму. Згодом дає невелику усадку.

Речовини, з яких складаються клейові стрижні, починають плавитися при температурі 120-150 градусів. Тому для роботи радимо вибирати клейові пістолети з температурою нагрівання від 150 до 200 градусів.

Флористичний клей – справжня знахідка для флористів і людей, які займаються творчістю. Працювати з ним легко і приємно.

Купити силіконовий клей високої якості, вагою в 1 кг, можна в інтернет-магазині «Флорамакс». Всі товари відповідають європейським стандартам якості. Доставка протягом 1-2 діб до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Скористайтеся флористичним клеєм для створення вишуканих букетів, виробів без проблем!


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Клей силіконовий прозорий 7,4х200 мм. (1 кг) 28930
Клей силіконовий прозорий 7,4х200 мм. (1 кг) 28930
Довжина (см): 20 Діаметр (см): 0.74

273.81 грн.

- +
Лідер продажів!
Клей силіконовий прозорий 12х300 мм. (1 кг) 28931
Клей силіконовий прозорий 12х300 мм. (1 кг) 28931
Довжина (см): 30 Діаметр (см): 1.2

273.81 грн.

- +
Лідер продажів!
Клейовий флористичний пістолет 12 мм. 80 Вт. 28932
Клейовий флористичний пістолет 12 мм. 80 Вт. 28932
Довжина (см): кабелю 160 Розмір: пістолета 22х3.5х18 Країна: Німеччина

612.15 грн.

- +
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)