Клей флористичний


Відмінний суперміцний клей для флористики

Стрижні для клейового пістолета – універсальний засіб, який допомагає склеїти будь-які матеріали, що застосовують у флористиці: квіти, папір, картон, тканини і т. п.

За допомогою гарячого клею можна створити гарні букети, композиції з живих чи штучних квітів.

Які переваги має силіконовий клей?

  1. Універсальність. Підходить для роботи з багатьма матеріалами. Завдяки складу, можна з'єднати не тільки легкі матеріали, але і метал, бетон, дерево. Флористичний клей використовують декоратори, флористи, рукодільниці для створення предметів інтер'єру, букетів, композицій, різних виробів.
  2. Міцність. У флористичного клею для термічного пістолета практично немає альтернативи. Якщо повністю дотримуватися технології склеювання, то розірвати після висихання з'єднані елементи дуже важко.
  3. Простота використання. Клейові стрижні зручні та прості у застосуванні. Все, що потрібно зробити, вставити їх всередину пістолета і направити в те місце, яке необхідно склеїти. Клей розігрівається всередині термопістолета до потрібної температури і видавлюється назовні у розплавленому вигляді.
  4. Швидко сохне. Флористичний клей висихає дуже швидко, практично за кілька секунд. Швидкість висихання залежить від вологості, температури повітря всередині приміщення і особливих властивостей матеріалів, які склеюють.

Наприклад, під час роботи з квітами ця властивість дуже цінна, оскільки не потрібно довго чекати, поки склеєні частини висохнуть, щоб продовжити роботу.

  1. Тривалий період експлуатації. Прозорий клей не змінює своїх властивостей з часом. У результаті склеювання з'єднання виходить надійним, жорстким без найменшого натяку на пластичність.

Його можна використовувати на морозі, у воді, при високій температурі. У будь-яких умовах клей не втрачає своїх характеристик.

При нагріванні не розширюється, як інші матеріали.

Склад і принцип дії флористичного клею

Стрижні прозорого силіконового клею складаються із синтетичної речовини, здатної розплавлятися при високій температурі і скріплювати стільки разів, скільки потрібно.

До складу флористичного клею входять етилвінілацетат, поліамід. Тверді стрижні вставляють всередину клейового пістолета і видавлюються назовні у рідкому вигляді.

Клейовий склад моментально розтікається по пустотах, міцно з'єднує поверхні, тримає форму. Згодом дає невелику усадку.

Речовини, з яких складаються клейові стрижні, починають плавитися при температурі 120-150 градусів. Тому для роботи радимо вибирати клейові пістолети з температурою нагрівання від 150 до 200 градусів.

Флористичний клей – справжня знахідка для флористів і людей, які займаються творчістю. Працювати з ним легко і приємно.

Купити силіконовий клей високої якості, вагою в 1 кг, можна в інтернет-магазині «Флорамакс». Всі товари відповідають європейським стандартам якості. Доставка протягом 1-2 діб до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Скористайтеся флористичним клеєм для створення вишуканих букетів, виробів без проблем!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)