Горщики пластикові для орхідей


Практичний пластиковий горщик для незрівнянної орхідеї

Орхідеї - дивовижні східні рослини. В диких умовах ростуть там, де ґрунту практично нема. Деруться по корчах, пеньках, проростають на кам'янистих кручах. Тому у тих, хто планує вирощувати орхідеї в домашніх умовах, часто виникає питання: який купити горщик для цих дивовижних квітів?

Наприклад, серед квітникарів, які вирощують фаленопсис, цимбідіум у домашніх умовах, популярні сучасні пластикові горщики для орхідей. Адже пластик - практичний і красивий матеріал, в якого багато переваг.

Особливості пластикових горщиків

  1. Можна зробити додаткові отвори в днищі кашпо. Фаленопсису шкодить занадто зволожений ґрунт. Коріння швидко починає підгнивати і рослина гине. Тому перша вимога для горщика для орхідеї - дренажні отвори на дні.

Коріння квітки покрито веламеном - особливим губчастим матеріалом, який наповнений повітрям. Якщо не забезпечити кореневу систему постійним доступом до кисню, веламен буде підгнивати. А втративши оболонку, коріння не зможе вбирати в себе поживні речовини, вологу, в результаті рослина загине.

Через додаткові отвори в ємності повітря вільно зможе надходити до коріння квітки.

  1. Пластик підтримує потрібну температуру. Важливо купити горщик для орхідеї з матеріалу, який зможе забезпечити коріння потрібною температурою. Рослина не виживе, якщо коренева система перегріється або сильно охолоне. Пластик захищає коріння орхідеї від перегрівання в спеку і переохолодження при низькій температурі.
  2. Легко підібрати розмір для кожної рослини. Примхливий фаленопсис почувається комфортно в обмежених умовах, але в той же час кашпо не повинно бути занадто тісним.

Ідеальний розмір посудини - 2-3 см від краю кореневої системи до стінки. Прозорі горщики для орхідеї хороші, оскільки дозволяють контролювати ріст кореневої системи і вчасно пересаджувати квітку з одного горщика в інший. Форма ємності теж повинна бути стандартною без звужень у верхній частині.

  1. Контроль над розвитком і ростом квітки. Крізь прозорі стінки пластмасового горщика зручно спостерігати за розвитком кореневої системи, зволоженість ґрунту. Можна вчасно виявити проблему і допомогти рослині.
  2. Здорова рослина. У орхідеї в процесі фотосинтезу беруть участь не тільки листя, але і коріння. Це важлива особливість рослини, яку необхідно враховувати при виборі горщика. Сонячне світло повинно безперешкодно проходити до коріння.

Розмір горщика для фаленопсиса

Розмір горщиків для вирощування орхідей - важливий нюанс. В ідеалі коріння квітки має рівномірно заповнювати весь простір. Висота ємності повинна бути такою ж, як його діаметр, або мати невелике розширення у верхній частині. При пересадці рослини варто купити пластиковий горщик для орхідеї, який трохи більший за попередній.

Зверніть увагу, де ви поставили квіткові горщики. Тому що фаленопсис добре почувається, якщо протягом дня в приміщенні не дуже багато яскравого сонця. Ідеальний варіант - східна сторона. Якщо квіти стоять на південній стороні, то рекомендуємо почепити на вікно легкі фіранки, жалюзі.

В інтернет-магазині «Флорамакс» можна купити красиві пластмасові горщики для орхідеї з прозорого пластику різних кольорів і форм. Гарантуємо високу якість виробів і оперативну доставку по Україні.

Подбайте про дивовижу квітку та насолоджуйтеся її красою, екзотичністю!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 175 (всього 12 сторінок)