Написи і декорації з дерева


Написи і декорації з дерева зроблять ваш будинок затишним і унікальним

У сучасному інтер'єрі нерідко можна побачити цікаві інтер'єрні декорації, написи з дерева. Вони прикрашають стіни, двері, меблі. Їх використовують для свят, важливих подій.

Оригінально виглядають креативні дерев'яні декорації у вигляді кумедних котиків, симпатичних сов, химерних дерев, табличок із двома люблячими серцями. Такі милі деталі прикрашають сірі будні, піднімають настрій.

Почепіть на віконце забавні будиночки-годівниці для пташок, і пірнаті друзі весь час будуть радувати вас своїм цвіріньканням, воркування. Діти будуть у захваті.

Дерев'яні декоративні літери в інтер'єрі з'явилися недавно, але не втрачають своєї популярності. Найчастіше можна побачити напис з дерева HOME, LOVE, WELCOME. Ці декоративні елементи є символом сімейного вогнища, щасливої ​​родини.

Інтер'єрні написи та інші елементи декору створюють особливий стиль, додають затишку.

Де використовують дерев'яні написи, декорації?

Варіантів дуже багато. Стилісти використовують такі літери в різних контекстах. Дерев'яні таблички з написами прикрашають полички, ставлять біля квітів, книг, їх вішають на стіні в передпокої, в дитячих кімнатах.

Все залежить від значення слова, його сенсу.

  • Наприклад, в дитячій кімнаті можна почепити дерев'яні написи на стіну «Love». Подібні декорації будуть нагадувати дітям, про те, як сильно їх люблять батьки.
  • У передпокої чи на ресепшені в готелі, вхідних дверей магазину, салону краси будуть доречниминаписи «Welcome», «Ми раді Вас бачити». Що своєю чергою свідчитиме про гостинність господарів, їхню привітність і доброзичливість. Гості, переступаючи поріг, відчують, що їм раді і обов'язково захочуть повернутися.
  • Професійні фотографи широко використовують дерев'яні написи для фотосесії. З їхньою допомогою знімки виходять унікальними, мають «сенс». Наприклад, фотографуючи щасливу сім'ю біля каміна, можна поставити на нього напис «Home» або «Dream». Вона додасть тепла, колориту, оригінальності.
  • Цікаві дерев'яні декорації використовують при оформленні вітрин магазинів. Вони привернуть увагу клієнтів, можливо навіть мотивують зробити покупку.

Пофарбовані стіни, шпалери, навіть найдорожчі, виглядають буденно. Щоб додати яскравості, стіни прикрашають різними декораціями, красивими написами з дерева. Правильно підібрані елементи декору здатні «оживити» будь-який простір, додати особливості, зробити його незвичайним.

Купити оригінальний декор можна в інтернет-магазині «Флорамакс». У нашому каталозі представлено дивовижні моделі за вигідними цінами.

Якісні дерев'яні декорації будуть радувати багато років не тільки вас, але і ваших дітей, онуків.

Зробіть свій будинок неповторним за допомогою креативних інтер'єрних дерев'яних декорацій!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 86 (всього 6 сторінок)