Штучні головки гортензій


Неймовірні головки гортензії для декору і флористики

Гортензія - дивовижна квітка, важлива складова вишуканого букета. Головки гортензій прикрашають чудові флористичні роботи в усьому світі. Завдяки ніжним квітам виходять розкішні квіткові композиції.

Квітка гортензії символізує скромність, чесність і надійність. Якщо вірити квітковому гороскопу, люди, які народилися під цим суцвіттям, мають добру вдачу, легкий характер.

У природі гортензія - чагарник з деревним стовбуром, гілки якого «обвішані» кулями з пишних суцвіть. Зрізані квіти стоять максимум тиждень, потім починають в'янути, засихати, втрачають свою красу.

Але не варто засмучуватися. Сучасні флористи вже давно знають, як вирішити таку проблему. Штучні гортензії успішно замінюють живі квіти. Вони такі ж дивовижні, витончені, як справжні рослини.

Чому варто купити штучну гортензію?

  • Природна чарівність. Красиві суцвіття виглядають так, немов квіти тільки що зрізані. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам вдається домогтися 100-відсоткової подібності з оригіналом.
  • Універсальність. Вишукані головки штучних квітів використовують у різних букетах і флористичних композиціях стільки раз, скільки потрібно. Суцвіття не в'януть, зберігають свій первинний вигляд.
  • Невибагливість. Штучні головки перевозять у звичайних коробках на довгі відстані при будь-якій температурі.
  • Простий догляд. Штучна квітка вимагає мінімального догляду. Періодично витирайте з головок пил, декілька разів на рік можна сполоснути в теплій воді з делікатним миючим засобом.
  • Велика сфера застосування. Ніжні квіти підходять до будь-яких букетів. Композиції зі штучних гортензій використовують для оформлення урочистих прийомів, днів народження, вечірок. Вишуканими головками прикрашають вітрини бутиків, столики в ресторанах, інтер’єр у готелях і т.п.

Штучна гортензія в інтер'єрі

Квіткові голівки гармонійно поєднуються з іншими квітами. Їх часто використовують для оформлення святкових інтер'єрів, весільних церемоній. Пишні букетики розкладають на столах, використовують для створення гірлянд, арок.

Суцвіття цієї квітки часто використовують для оформлення букетів наречених.

Наприклад, темноволосим дівчатам підійде букет з яскравих контрастних гортензій і троянд лілових, синіх, фіолетових тонів. Для наречених зі світлим волоссям підійдуть білі головки гортензії, ніжна зелень, рожеві троянди. Рудоволосим красуням - букети з білих головок, жовтих хризантем.

Купити красиві, вишукані квіткові головки високої якості можна на сайті інтернет-магазину «Флорамакс». Вибрати колір і модель квітів можна в нашому каталозі.

Дбайливо спакуємо і доставимо в короткі терміни до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Створюйте унікальні квіткові композиції, прикраси, використовуючи вишукані та практичні штучні квіткові головки гортензії.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 72 (всього 5 сторінок)