Штучні головки орхідей


Головки орхідеї - суцвіття неземної краси

Витончену, екзотичну орхідею оспівують у своїх творах поети і художники всього світу. Адже це дивовижна квітка, яка вирізняється незвичайною красою. Флористи, декоратори використовують тендітні, граціозні квіти і головки орхідей для оформлення букетів, оригінальних інтер'єрних, екстер'єрних композицій.

Штучні головки орхідеї - прекрасна заміна живим суцвіттям. Вони повністю імітують живі квіти, але більш практичні і вигідні у використанні.

Сучасні виробники використовують унікальні технології при виготовленні штучних квітів. Завдяки їм головки рослин виходять природними і зворушливими, як справжні, і мають безліч переваг.

Купити штучні головки орхідеї за вигідною ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Флорамакс».

Важливі плюси штучних квітів

  • Краса. Штучні квіткові головки фаленопсиса виглядають натурально. Милуватися ніжними суцвіттями можна безкінечно. Дивлячись на орхідею, відпочиває око.
  • Практичність. Живі квіти дуже вибагливі. Щоб використовувати їх у квіткових композиціях, потрібно знати безліч тонкощів і секретів по догляду. Інакше, примхливі рослини зів’януть.
    Штучні орхідеї виглядають також красиво, але не потребують, щоб на них витрачали сили, час і гроші.
  • Простий догляд. Штучні суцвіття орхідеї не вимагають особливого догляду. Їх періодично протирають від пилу і перуть 2-3 рази на рік у мильному розчині. Намагайтеся не залишати штучні головки квітів під прямими сонячними променями, щоб захистити їх від вигорання, зберегти яскравість кольору.
  • Довговічність. Купивши один раз суцвіття орхідеї, ви зможете використовувати їх в своїх роботах, для оформлення інтер'єру багато років.

Як використовують головки орхідеї?

Варіантів застосування головок штучних рослин безліч.

  1. Створення букетів й елементів декору. Оригінально і свіжо виглядають в інтер'єрі квіткові панно, гірлянди на стінах. Такий декор підходить для магазинів, офісів, прикраси готелів та багато інших приміщень.
  2. Ніжний подарунок. Головка орхідеї здатна прикрасити собою будь-який подарунок. Просто прикріпіть її разом зі стрічкою, зеленню та іншими квітами до упаковки.
  3. Стильні квіткові композиції. Сама лише присутність у букеті ніжних суцвіть цимбідіума робить його унікальним і помітним. Флористи знають це і широко застосують штучні головки в своїх роботах.
  4. Незвичайні вироби. Діти відчувають красу набагато сильніше за дорослих. Їм буде дуже приємно використовувати в своїй творчості такий гарний матеріал, як квіткові головки.

Купити чудові головки орхідеї високої якості за доступною ціною можна на floramax.com.ua. Подивіться наш каталог і виберіть красиві суцвіття для своєї творчості. Оперативна доставка в будь-який регіон України.

Нехай зворушлива, чудова орхідея стане символом любові і добра у вашому домі. Довго захоплює та вражає своєю ніжністю і неземною красою!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 46 (всього 4 сторінок)