Дрібний садовий інструмент


Дрібний садовий інвентар - безцінна допомога на дачі!

Дачні ділянки - улюблене місце відпочинку городян. На яку зазвичай приїжджають не тільки відпочити, насолодитися красою природи, подихати свіжим повітрям, а й попрацювати - виростити овочі, фрукти, квіти.

Щоб робота «кипіла» і приносила задоволення, варто купити дрібний садовий інвентар. За його допомогою можна швидко та якісно посадити рослини, розпушити грядки, підв'язати кущі, упорядкувати прибудинкову територію та ін.

В інтернет-магазині «Флорамакс» продають якісні, практичні, компактні інструменти для роботи на земельній ділянці, клумбі, в саду за низькими цінами. Садовий інвентар значно полегшує життя садівника, допоможе виростити багатий урожай.

Необхідний мінімум садового інвентарю для роботи на дачі

  1. Граблі

Гострі садові грабельки з дерев'яною, пластмасовою чи металевою ручкою незамінні під час посадки і догляду за рослинами. Таким інвентарем можна розрівняти ґрунт, розбити всі грудочки, зробити ідеальне місце для посадки насіння і розсади.

  1. Розпушувач

Садовий інструмент, що складається з укороченої зручної ручки і міцної сталевої насадки з гострими, довгими зубцями. Розпушувач іноді ще називають «граблі-шкрябанці», якими легко обробляти землю на грядках між рядами. Кисень, волога, поживні речовини безперешкодно проходять крізь пухкий ґрунт до кореневої системи рослин, допомагаючи їм рости здоровими і сильними.

  1. Сапа

Ручна сапка - корисний садовий інвентар, який використовують для розпушування, підгортання, боротьби з бур'янами. Складається з подовженого держака і насадки зі сталі високої якості.

Щоб працювати було комфортніше, можете купити комбіновану сапку з двосторонньою насадкою. З одного боку інструмента - трикутник з гострим лезом для розпушування, з іншого - грабельки для поління.

  1. Совок

Совок посадковий застосовують для висадки розсади у відкритий ґрунт, пересадки багаторічних квітів. Садовий совочок допомагає легко викопати рослини разом із грудкою землі, акуратно перенести і посадити в іншому місці. При цьому коренева система, стебло залишаться цілими і неушкодженими.

  1. Садовий інвентар для видалення бур'янів

Кожен, кому доводилося прополювати грядку, стикався з корінням бур'янів, які міцно і глибоко вросли в землю. Під час прополки вони просто обриваються і залишаються в землі. Уникнути такої неприємності допоможе зручний садовий інвентар - видаляч бур'янів. Гострі загнуті зубці проникають в землю, зачіпають корінці бур'янів і легко витягують їх назовні.

  1. Підв'язувальний садовий матеріал

Щоб розсада не падала на землю, використовують кілочки з мотузочками для підв'язки рослин. У нашому магазині можна купити підв'язки для рослин, міцну стрічку в рулоні. А також етикетки, на яких зручно написати назву сорту рослини.

Компактні інструменти з якісних матеріалів прослужать кілька років, не втрачаючи своїх властивостей. Ними легко користуватися, зручно зберігати.

Подивіться каталог на floramax.com.ua, щоб вибрати і купити дрібний садовий інвентар від перевірених виробників. Замовлення доставимо протягом 1-2 днів до найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті.

Економте свої сили і час! Використовуйте дрібний садовий інвентар.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 51 (всього 4 сторінок)