Кущорізи


Як правильно вибрати кущоріз?

Якщо хочете, щоб ваші дерева і кущі біля будинку, на дачі тішили своїм акуратним зовнішнім виглядом, купіть кущоріз для обрізки гілок.

Цей садовий інструмент спеціально був розроблений для підстригання, підрізання, стрижки живого плоту, кущів. Головною відмінністю кущорізів є міцність, і легкість конструкції із загартованої високої якості сталі.

На що звертати увагу, вибираючи садовий інвентар?

Під час покупки інструмента для обрізання гілок зверніть увагу на довжину різака, ручки, різновид зрізу, вагу. Ці параметри впливають на ефективність роботи і якість результату.

 1. Довжина ріжучої частини

Довжину різака вибирають залежно від призначення інструмента. Наприклад, для фігурного різання чагарників, підходять кущорізи з різаками від 20 до 40 см. Для масового обрізання дерев - від 50 до 75 см, а для домашнього застосування - 30-50 см.

 1. Різновид зрізу

Ножиці для живого плоту з одностороннім зрізом підійдуть для побутового використання в саду, коли потрібно просто обрізати гілки. Ландшафтні дизайнери вважають за краще користуватися кущорізами з двостороннім зрізом. Лінії і кути виходять більш рівними, з ними працювати легше.

 1. Вага

Ручний кущоріз досить легкий. Завдяки цьому, навіть дівчата можуть тривалий час працювати з таким садовим інструментом.

Крім головних характеристик ручного кущоріза, на якість обрізання впливають «крок» зубів, наявність пристосування для збирання обрізаних гілок, рукоятка та ін. Якщо конкретніше, то:

 • Широкий «крок» між зубами полегшує роботу при обрізанні товстих гілок дерев. Маленький «крок» підходить для роботи з чагарниками.
 • Куточок для зрізаних гілочок зручно використовувати під час обрізання гілок на вулиці або між дачними ділянками. Зрізані гілочки не падатимуть на землю за паркан сусіда чи на перехожих.
 • Ручка садових ножиць для живого плоту повинна мати покриття, яке не ковзає, і поворотний механізм.
 • Рівень, вбудований в кущоріз, допомагає вибрати оптимальні вирівняти для обрізаня тієї чи іншої поверхні.
 • Якісний матеріал леза допомагає акуратно і точно виконувати обрізання.

В інтернет-магазині «Флорамакс» можна купити садові кущорізи з лезами з нержавіючої сталі, з протиударними функціями. Такий інструмент допоможе легко і комфортно обрізати гілки.

Також на нашому сайті можна купити телескопічний кущоріз зі спеціальною ручкою. З його допомогою зручно обрізати важкодоступні гілки.

Окрім кущорізів є й інший садовий інвентар:

 • граблі,
 • ножиці для трави,
 • пили,
 • сучкорізи,
 • совки,
 • мотики

та багато інших інструментів, за допомогою яких робота в саду, на дачі, присадибній ділянці буде не просто зручною, але і приємною.

Ми пропонуємо надійну та якісну продукцію, яка протягом довгих років буде приносити задоволення від використання і безвідмовно служити. Адже виробники потурбувалися про всі дрібниці і тонкощі, щоб кожен користувач залишився задоволений.

Заходьте на floramax.com.ua і вибирайте потрібний кущоріз для своєї ділянки.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)