Штучні головки пуансетії


Пуансетія - «Різдвяна зірка»

По всьому світу католицьке Різдво відзначають 25 грудня. У деяких країнах це свято асоціюється не тільки з прикрашеною ялинкою, печивом у вигляді фігурок казкових чоловічків, Санти Клауса та різдвяних подарунків. Один із найяскравіших різдвяних символів - неймовірна пуансетія.

Пуансетія - квітка, що схожа на різдвяну зірку. Її батьківщиною вважають Мексику. В Іспанії квітку називають «квіткою святої ночі». В Америці, Європі пуансетію можна побачити перед Різдвом всюди. Штучні головки пуансетії прикрашають новорічні ялинки, декоративні вінки на двері, пишні гірлянди у вітринах магазинів, в інтер'єрі ресторанів, готелів.

Багато хто думає, що яскрава червона верхівка - дивовижне суцвіття. Насправді це листя, пофарбоване соковитим пігментом. Справжні квіточки цієї рослини - маленькі, жовті.

В Америці пуансетію називають голлівудською зіркою. Далекого 1906 року садівник Пауль Екке став продавати яскраві гілочки перед Різдвом в Голлівуді на бульварі Сонсет. Рослини моментально розкупили, як гарячі пиріжки.

З кожним роком пуансетія ставала дедалі популярнішою, поки не стала справжнім символом свята. Зараз важко знайти американця, який би не хотів купити пуасетію додому на Різдво.

Штучні головки пуансетії

Не тільки в Америці, Європі, штучні квіти використовують всюди. В Україні вони також популярні, адже мають безліч очевидних переваг:

  • Оригінальні композиції зі штучною пуансетією виглядають красиво і ніжно, немов живі рослини. Сучасні матеріали і технології дозволяють імітувати справжні квіти, приголомшливо точно передавати найдрібніші нюанси.
  • Штучні рослини зручно використовувати для створення різдвяного декору. Вони не в’януть від морозу, будуть довго тішити око своєю формою і кольором головок.
  • Головки пуансетії із штучних матеріалів - справжня знахідка для декораторів. Її можна використовувати в різних інтер'єрних і екстер'єрних композиціях. Причому не один раз, а стільки, скільки знадобиться. Такі суцвіття не бояться перепадів температури, вологості, сухості.
  • Декоративні головки «квітки святої ночі» не викликають алергії, їх легко мити в теплій, мильній воді. Рослини довго зберігають яскравість кольору.

Незвичайні квіти використовують не тільки для створення декору. Дуже цікаво виглядає новорічна ялинка, прикрашена суцвіттями пуансетії. Яскраво-червоне або чисто-біле суцвіття по-новорічному гармонійно поєднується із зеленим кольором хвої, виглядає просто приголомшливо.

Вигідно купити головки штучної пуансетії можна в інтернет-магазині «Floramax». У нашому каталозі зібрано гарні штучні квіти, за допомогою яких ви прикрасите будь-який куточок у будинку, офісі, магазині. Оперативна, дбайлива доставка в будь-яке місто України.

Насолоджуйтеся красою «різдвяної зірки» - купіть чарівну пуансетію!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 60 (всього 4 сторінок)