Букети магнолій


Ніжна магнолія – ​​квітка постійності та сміливості

Магнолію вважають однією із найстародавніших посеред всього різномаїття квітів. Вчені вважають, що їм понад 90 мільйонів років. Суцвіття, які схожі на свічки, прекрасно виглядають у квіткових композиціях. Штучні магнолії не поступаються за красою живим рослинам. Вони такіж чарівні і ніжні, а відрізнити їх практично неможливо, тільки уважно придивившись і помацавши пелюстки на дотик. Купити букет штучних магнолій можна для прикраси інтер'єру квартири, будинку, вітрини бутика, ресторану і т.п.

Штучні магнолії часто використовують декоратори для оформлення весільних церемоній, включають ці дивовижні суцвіття в букет нареченої. На Сході вважається, що кожна квітка несе в собі певний сенс. Магнолія символізує наполегливість, сміливість, досягнення мети, постійність.

Якщо в Японії юнак дарує дівчині магнолії, то це означає тільки одне – він буде її домагатися, за будь-яких умов. Букет із магнолій, подарований літнім чоловіком своїй дружині, говорить за нього: «Мої почуття, як і раніше, сильні, як і багато років тому».

В Європі букети зі штучних квітів є всюди. Вони є в інтер'єрі та екстер'єрі банківських установ, кафе, ресторанів, готелів, будинків. Це не дивно. Люди дбають про навколишнє середовище, намагаються не зривати живі рослини, якщо можна використовувати такі ж чудові штучні квіти.

Ніжно-рожеві, лілові, білі штучні магнолії, зібрані в красиві букети, вражають до глибини душі. Якщо поставити такі штучні композиції з магнолій на столи в офісному приміщенні, будьте певні: клієнти обов'язково це запам'ятають і розповідатимуть про таку цікавинку знайомим.

Переваги штучних квітів:

Сучасні композиції і букети зі штучних квітів мають безліч переваг, порівняно з аналогами, які виготовляли раніше.

  1. Для виготовлення суцвіть використовують якісні тканини, силікон, пластик. Квіти роблять на дорогому обладнанні з використанням інноваційних технологій. В результаті отримуємо штучні рослини, які візуально неможливо відрізнити від справжніх. Скопійовані прожилки, переходи кольору, нерівні краї, вигини пелюсток. А також бутони, які відрізняються формою, розміром.
  2. Недорогі букети штучних квітів простоять кілька років. Вони не схильні до згубного впливу навколишнього середовища, перепадів температури, вологості, нестачі сонячного світла. Щоб згодом квіти не втратили привабливості, періодично витирайте пил на пелюстках і листі. Для цього протріть рослини вологою ганчірочкою, або дбайливо прополощіть в делікатному миючому засобі.
  3. Якщо ви не ставите живі квіти вдома через острах алергії, рекомендуємо купити штучний букет для інтер'єру. Він прикрасить оселю і ні у кого з близьких людей не спричинить алергії.

У Китаї магнолію дуже люблять. Її можна побачити всюди. Китайці впевнені, що завдяки магнолії людина випромінює безтурботність, проявляються почуття примирення. Вони вважають, що там, де є ці ніжні квіти, люди спокійні і щасливі.

Подаруйте і ви собі шматочок гармонії. Купіть чудовий букет штучних магнолій в інтернет-магазині «Floramax»!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 24 (всього 2 сторінок)