Садовий інструмент


Садовий інвентар допоможе працювати в саду легко і приємно!

Якщо ви хочете, щоб в поїздці на дачу залишився ще час для відпочинку, риболовлі, прогулянки по лісі, купіть якісний садово-городній інвентар.

За допомогою ручних садових інструментів ви зможете виконувати роботу набагато швидше, менше втомлюватиметеся, отримаєте задоволення від процесу. А решту часу - присвятите своїй сім'ї.

На дачі ми не тільки відпочиваємо, насолоджуємося свіжим повітрям і красою природи, а й вирощуємо овочі, квіти, косимо траву та виконуємо ще багато різної роботи.

Садовий інвентар необхідний кожному дачникові. Від його якості та ергономічності залежить результат і швидкість виконання роботи.

Купити секатор, садові граблі, сапи, пили та інші ручні інструменти можна на нашому сайті.

Які інструменти входять ву садовий набір дачника?

 1. Засоби захисту - рукавички, гумове взуття, спеціальні наколінники тощо. З їхньою допомогою ви зможете захистити себе від бруду, колючих рослин, мозолів і т.п.
 2. Сапа - незамінна помічниця для розпушування, підгортання, прополки бур'янів. Якісна садова сапка з гострим лезом завжди повинна бути під рукою. Сапки мають різні розміри і форми. Їх зручно використовувати для прополки стежок між грядками.
 3. Ножиці для стрижки, секатор, кущорізи - необхідні інструменти для підрізання дерев, гілок, кущів, квітів і т.п. Садові кущорізи відомих брендів продають в інтернет-магазині «Флорамакс» за доступними цінами.

Для підрізання високо розміщених гілок на деревах потрібно купити сучкоріз із телескопічною ручкою і храповим механізмом. Ручка легко розсувається до 3 метрів, а важільний пристрій обрізає товсті гілки легко і швидко.

 1. Граблі. У господарстві потрібні садові граблі різних розмірів для згрібання скошеної трави, листя, розрівнювання грунту. Для збирання об’ємного сміття варто купити віялові граблі з міцними зубцями.
 2. Пилка. В саду часто виникає необхідність спиляти товсті гілки дерев, розпиляти дрова, штахети і т.д. Для цього варто купити ручну пилку із загартованої нержавіючої сталі. Лезо інструмента довго не затупиться, збереже свій зовнішній вигляд, блиск. Нержавійка стійко протистоїть корозії, її можна використовувати в будь-яку погоду.
 3. Сокира. Ручний садовий інструмент, без якого на дачі не обійтися.
 4. Лійку використовують для поливання грядок, клумб. Краще мати декілька садових лійок різного об'єму, щоб було зручно поливати і великі гряди, і маленькі клумбочки. Вибирайте лійки з якісних матеріалів зі зручною насадкою-дощиком.

Крім основного садового інвентарю, знадобляться садові відра різних розмірів, шланги, обприскувачі для рослин. Поливати грядки краще теплою водою. Для цього чудово підійдуть садові бочки або баки з металу.

floramax.com.ua пропонує якісні вироби від відомих європейських брендів за доступними цінами:

 • кущорізи (ножиці для живоплоту з професійним хвилястим лезом, з механізмом для обрізки окремих, товстих гілок, телескопічні кущорізи, інструменти з регульованим натиском лез),
 • граблі віялові (на 15 і 22 зубці),
 • ножиці для трави (3-позиційні поворотні та багатопозиційні газонні ножиці),
 • пилки (пилки-ножівки, професійні пили, пили з поясною кобурою),
 • секатори (професійні, багатофункціональні, зі спеціальним механізмом регулювання, садові з храповим механізмом),
 • гілкорізи (телескопічні, з ножівкою)

та багато інших садових інструментів, за допомогою яких робота в саду, на дачі, присадибній ділянці буде не просто зручною, але й приємною.

Замовляйте садові інструменти та отримуйте задоволення від роботи і відпочинку на дачі!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 149 (всього 10 сторінок)