Сизаль


Що таке сизаль і як його використовувати?

Сизаль - натуральне волокно, яке виготовляють із рослин, які ростуть в Мексиці і Латинській Америці.

Надзвичайно міцний матеріал використовували в побуті ще в XVI столітті. З нього робили міцні канати для морських кораблів.

Купити сизаль оптом, вроздріб з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «Флорамакс».

Як роблять сизаль?

Міцне волокно отримують з вузького гострого листя рослини Agava sisolana. Для виготовлення волокон підходить агава віком 5-6 років. За цей час листя досягає двометрової довжини. На самому кінці листка виростає шип, схожий на гострий меч.

Всередині листя містять суперміцні волокна. Їх збирають за допомогою спеціальних декортикаційних машин або вручну. Зібрані волокна промивають, просушують на довгих мотузках, закріплених між стійками. Потім нитки ретельно вичісують. І тільки після цього нитки широко використовують у декорі, рукоділлі, роблять оригінальні вироби з сизалі. Залишки використовують як добрива.

Переваги виробів з сизалі

  1. Необроблений матеріал має досить грубу, колючу поверхню. З такого волокна виходять суперміцні канати, мотузки, які прослужать не один десяток років.
  2. Волокно має жорстку структуру, його застосовують для загострення кігтів у котів.
  3. Високо цінується дерев'яна стружка сизалі, яку використовують для наповнення ортопедичних матраців. Виходить пружна, еластична поверхня, яка навіть після тривалої експлуатації не втрачає своїх властивостей. Матраци та подушки, набиті унікальним наповнювачем, «дихають», не гниють.
  4. Волокно із сизалі не вбирає воду, залишається завжди сухим. Володіє 100% антистатичністю. Тому пил до нього не прилипає. Ідеальний варіант для домашнього використання.

Натуральний світлий і кольоровий сизаль використовують для виготовлення предметів інтер'єру та інших виробів.

Що можна зробити із сизалі?

Колючий матеріал гідно оцінили умільці і дизайнери. Для них давно не стоїть питання: для чого потрібен сизаль?

Крім точила для кігтиків домашніх вихованців, із сизалі роблять безліч корисних речей:

  • Кошики для речей і солодощів. Металеву або картонну ємність намазують клеєм і акуратно обмотують мотузкою із сизалі. Виходять стильні, красиві коробки для інтер'єру.
  • З ниток роблять цікаві вироби для декорування приміщень. Наприклад, рулонний матеріал прекрасно підходить для аплікації. Вирізані фігурки наклеюють на квіткові горщики, меблі, скриньки.
  • З різнокольорового сизалю виготовляють вишукані панно, топіарії, новорічні ялинки та інші прикраси.
  • Із сизалевих ниток виходять ефектні інтер'єрні та екстер'єрні композиції.

Купити сизаль для творчості можна на floramax.com.ua. Пропонуємо відмінну якість і доступні ціни, приємні знижки та спеціальні умови співпраці.

Спробуйте використовувати цікавий, незвичайний матеріал для своєї творчості!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 71 (всього 5 сторінок)