Пластмасові горщики з підставками


Як вибрати горщик з підставкою для кімнатних рослин?

Різноманітні кімнатні рослини - барвиста прикраса інтер'єру. Після того як придбали чи вам подарували домашню квітку, важливо підібрати для неї новий горщик та пересадити в інший ґрунт. Вибираючи ємність, звертайте увагу не тільки на модель, яка підходить за кольором до інтер'єру приміщення. Перш за все, рослині в горщику повинно бути зручно та комфортно.

Наприклад, легкий, міцний пластиковий горщик не поступається своїм зовнішнім виглядом дорожчим керамічним кашпо. Пластмасові посудини безпечні для квітів, не залишають подряпин на дерев'яних та інших поверхнях (підвіконнях, стільниці, тумбочках). При необхідності на днищі можна зробити додаткові отвори для відведення вологи.

Купити пластиковий горщик для кімнатних рослин високої якості за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину «Флорамакс».

Основні правила при виборі горщика для квітів

 1. Нова ємність повинна бути більшою за попередню на 2 см, і у висоту, і в діаметрі. Це важливо як при первинній пересадці квітки з тари, в якій продали рослину, так і при кожній наступній зміні посудини.
 2. Пластмасові горщики для квітів повинні відповідати розміру кореневої системи. Не вся рослинність любить занадто вільні ємності. Наприклад, листяні рослини, сукуленти в занадто просторих горщиках можуть зачахнути, не освоївши такого обсягу ґрунту, а квіти не зацвітуть.
 3. Якщо плануєте поставити квітку під прямі сонячні промені, віддайте перевагу світлим відтінкам кашпо, тому що в темних ємностях рослини можуть перегрітися.
 4. Горщик із пластику повинен мати отвори для відведення зайвої вологи. Підставка - відповідати контейнеру за розміром.

Якої форми має бути горщик?

Форму ємності вибирайте залежноі від сорту рослини, її розміру і віку. У невідповідній посудині квітка може уповільнити розвиток або зів'янути.

 • Пластмасовий горщик з піддоном у вигляді трапеції, тюльпана

Це одна з найпопулярніших форм горщика для квітів. Діаметр верхнього краю на 2 сантиметри більший за днище. У такій ємності добре ростуть деревні кімнатні рослини, наприклад, пальми, монстери, юки.

У «трапеції» відмінно почуваються ампельні квіти - традесканція, хойя, а також квітучі рослини - цикламен, бегонія, гібіскус. Їхня коренева система рівномірно росте і вглиб, і вшир.

 • Горщики з підставкою у формі кулі

Красива ємність оригінальної форми, розширена в середній частині і звужується до горловини. Рослинам буде комфортно розвиватися всередині такого горщика. Єдиний мінус - під час пересадки можна пошкодити кореневі відростки.

 • Циліндрична форма

Пластикові горщики для квітів з блюдцем циліндричної форми бувають різних розмірів. Велике дно, без звужень і розширень, сприятливо впливає на розвиток кореневої системи.

Такі кашпо добре підходять цибулинним рослинам - гіацинтам, ліліям, гіпеаструму. Для нормального росту цибулині потрібно багато місця. Широка горловина дозволяє легко і швидко пересаджувати рослину з однієї ємності в іншу.

 • Миски

У квіткових контейнерах, які з вигляду схожі на піали, вирощують дерева «Бонсай», кактуси, сукуленти та інші такі рослини. Земля в мисці швидко сохне, не дозволяючи корінню гнити через зайву вологу.

Купити пластиковий горщик з підставкою можна на floramax.com.ua. Пропонуємо:

 • недорогі квіткові горщики,
 • цікавий вибір,
 • якісну продукцію,
 • додаткові знижки,
 • спеціальні умови співпраці,
 • оперативну доставку по Україні.

Підберіть правильний горщик для рослин, забезпечте їм найкращі умови для повноцінного росту та розвитку!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 320 (всього 22 сторінок)