Карантин

Підставки для вина


Підставки для вина

Порівняння товарів (0)Підставка для вина металева 30698
Тип: підставки для вина
Довжина (см): 29.5
Ширина (см): 19.5

871.39 грн.

Подставка для вина деревянная 19940
Тип: підставки для вина
Країна: Польша

431.57 грн.

Ваша знижка: 208.37 грн.
Підставка для вина 26126
Підставка для вина 26126
Тип: підставки для вина
Довжина (см): 21
Ширина (см): 27.5

624.99 грн. 416.63 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Підставки для вина – корисний та стильний елемент інтер'єру

Винороби та цінителі вин часто задумуються не тільки про те, як виготовити чи де купити смачний напій, але й про способи його зберігання. Це важливо для того, щоб хмільний напій правильно настоювався, досягав потрібної витримки.

Тому виробники зберігають виготовлені вина у підвалах, спеціальних приміщеннях, де підтримують необхідний мікроклімат. Пляшки з напоєм кладуть лежачи на спеціальних підставках. Вино, що зберігають у лежачому положенні, повністю розкриває свій смак та аромат.

Правильне й естетичне зберігання вина можна облаштувати й у квартирі. Найпростіший спосіб – придбати спеціальні підставки для пляшок вина.

«Лежаче» зберігання вина на підставці – негласне правило етикету

У Франції за часів правління Наполеона було прийнято певні норми столового етикету. Вони актуальні й донині.

Одне з таких правил – винні напої необхідно зберігати й подавати на спеціальних підставках для хмільних напоїв у лежачому положенні.

Це пояснюється тим, що після бродіння, коли напій готовий, не можна щоб повітря потрапляло всередину пляшки. Звичайна пробка не впорається із цим завданням. Крізь неї кисень проходить всередину ємності. Напій «видихається», прокисає.

У хороших винах пробку з внутрішнього боку обробляють спеціальним складом, а зберігати таку пляшку потрібно тільки у положенні лежачи на зручній підставці.

Деякі недорогі вина закривають пластиковими пробками. Але справжні елітні сорти закупорюють так само, як і сто років тому, звичайною корковою пробкою.

Особливості винних підставок

Спочатку винні стелажі скидалися на звичайні шафи, з безліччю комірок, розміщених під кутом.

Людину, яка зберігала вино на підставці, вважали гурманом і знавцем винного етикету.

На жаль, у сучасних квартирах складно облаштувати спеціальний стелаж, щоб можна було викласти декілька пляшок з різними хмільними напоями. Тому в цій ситуації підставка під вино – найкраще рішення.

Компактний, стильний виріб можна поставити на підлогу, стільницю, тумбочку на кухні, у вітальні, їдальні. Оригінальний аксесуар допоможе зберегти смак вина, підкреслить стиль інтер'єру.

Сучасні виробники пропонують купити підставку для вина із різних матеріалів. Найпопулярніші – дерево, метал. На одному виробі можна розкласти від 6 до 9 винних пляшок.

Характерні особливості:

  1. Підставку для вина з дерева найчастіше виготовляють у класичній манері. Зазвичай вона має форму куба, з ромбоподібними секторами. У деяких моделях, геометрія не така сувора. Але це ніяк не впливає на функціональність виробу.
  2. Металеві підставки для зберігання вина відрізняються сучасним дизайном. Легко і витончено виглядають, невибагливі, мають тривалий термін користування.

Купити підставки для вина з металу, дерева за доступною ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Флорамакс». Пропонуємо якісні вироби від перевірених виробників. Доставляємо замовлення по всій території України у мінімальні терміни.

Зберігайте вино правильно й естетично!