Карантин

Декораціїї для серветок


Декораціїї для серветок

Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Декорація для серветок Ангел (ціна за 1 шт.) 26540
Декорація для серветок Ангел (ціна за 1 шт.) 26540
Тип: декорація для серветок
Довжина (см): 6
Ширина (см): 3

36.60 грн.

Декорация для салфеток керамическая 22352
Тип: декорація для серветок
Країна: Польша

60.99 грн.

Лідер продажів!
Декорация для салфеток Ангел (цена за 1 шт.) 26486
Декорация для салфеток Ангел (цена за 1 шт.) 26486
Тип: декорація для серветок
Країна: Польша

41.43 грн.

Ваша знижка: 20.33 грн.
Лідер продажів!
Декорація для серветок керамічна 22351
Декорація для серветок керамічна 22351
Тип: декорація для серветок
Довжина (см): 5
Ширина (см): 4.5

60.99 грн. 40.66 грн.

Лідер продажів!
Декорація для серветок Ангел 26392
Декорація для серветок Ангел 26392
Тип: декорація для серветок
Довжина (см): 1.5
Ширина (см): 5.5

36.60 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Тримачі для серветок – витончений декор для прикраси столу

Красиве, зі смаком оформлене сервірування задає тон майбутньому святу. Потрібно врахувати всі деталі, акцентувати увагу навіть на дрібничках і зробити так, щоб кожному гостю було приємно і комфортно за столом.

До таких дрібниць належать – декоративні кільця для серветок, які використовували під час трапези ще в епоху середньовіччя. В ті часи бенкети тривали по кілька днів. Кожному гостю давали цупку тканину, яку не міняли до кінця свята. Зручний тримач, схожий на кільце, допомагав не переплутати свою серветку з чужою.

З тих пір кільця для прикраси серветок стали обов'язковим елементом декору святкового столу, ділового етикету. Всередину декоративного елемента креативно складають тканинну столову серветку, за допомогою якої гості можуть промокнути губи чи захистити одяг під час їди.

Сучасна декорація серветок виглядає ефектно, вироби практичні у використанні. Наприклад, білосніжні сердечка, ніжні квіти, зворушливі ангелята, виготовлені з кераміки, підкорюють витонченими лініями, оригінальністю.

Де можна використовувати тримач для серветок?

  1. Ресторани, кафе. Престижні ресторани приділяють сервіруванню столів особливу увагу. У таких місцях гостям не подадуть звичайні паперові серветки. Тільки тканинні, накрохмалені, симпатично складені. Здавалося б – дрібниця, але відвідувачам приємно. І від подібних дрібниць залежить престиж закладу, його статус.
  2. Святкові гуляння. Для багатьох весілля – головна, хвилююча подія в житті. Адже це народження нової сім'ї, початок нового відповідального періоду. Сервірування весільного столу відрізняється від будь-якої іншої події.

Для прикраси використовують всілякі предмети декору – свічки, банти, квіткові гірлянди, кільця для сервірування та багато іншого.

На floramax.com.ua можна купити вишукані декоративні аксесуари для прикраси застілля, тримачі для серветок у вигляді різних фігур.

  1. Домашні свята. Важливо щоб в оселі панувала добра, позитивна атмосфера. Створити таку обстановку допомагають спільні обіди, вечері. Красиво сервірований стіл, смачна їда, приємна бесіда перетворять звичайну вечерю на справжнє сімейне свято. Набір кілець для серветок буде в цьому разі досить доречний.
  2. Романтична вечеря. Стіл, накритий білосніжною скатертиною, квіти у вазі, свічки в металевих підсвічниках, серветки в кільцях, що мають вигляд ангелят, всілякі закуски в кольоровому посуді, допоможуть без слів висловити почуття, захоплення коханій людині.

В інтернет-магазині «Флорамакс» можна знайти оригінальний, цікавий декор для будь-якого випадку. У каталозі зібрано стильні, яскраві предмети європейського рівня якості за доступною ціною, які прекрасно підходять для сервірування столу з будь-якого приводу.

Хочете купити кільця для серветок? Вибирайте відповідний дизайн виробів і робіть замовлення. Оптовим покупцям пропонуємо особливі умови співпраці, а роздрібним – додаткові знижки. Товари доставляємо протягом 1-2 діб по Україні.

Красиві кільця для серветок – чудова прикраса будь-якого застілля!